Hilook Güvenlik Kamerası  Sistemleri İzmir

Hilook Güvenlik Kamerası Sistemleri İzmir

Hilook güvenlik kamerası Dünya'nın en büyük üreticisi Hikvision markasının üretimi olup kendine ait özel yazılımı sayesinde sorunsuz olarak çalışan, en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.


Hilook güvenlikkameraları İzmir teknik servis, destek ve montaj ile devreye alım kurulum işlemlerinizi Doruk Elektronik tarafından yaptırabilirsiniz. Ürünü bizden almamış olsanız da kurulum ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz her ihtiyacınıza yanıt verecek şekilde donatılmış ve tüm çalışanlarımız en az lise mezunu, kamera alarm sistemleri ya da elektronik bölümlerinden çıkışlıdır.

Hilook Güvenlik Kamera Sistemi Montaj ve Kurulumu İzmir


Hilook GüvenlikKameraları İzmir olarak tüm iş yeri ve evlere hizmet veriyoruz. Hilook kamera Sistemleri Hikvision firmasının ürünü olup; endüstriyel olarak ya da ev ortamında da kullanıma uygundur. Kurulum ve montaj yapılacak yerler iş yeri, fabrika, atölye, tıbbi yerler, sıcak bölgeler, evler gibi birçok yer olabilir. Montaj öncesinde etken göz önünde bulundurulması gerekiyor yapılan hatalardan bazıları doğru kameranın yanlış yerlere takılmasından dolayı müşterinin memnuniyetsizliğine ve bu yüzden de Hilook güvenlik kameralarına kötü algı oluşabiliyor. Bu yüzden kurulum yapılmadan önce profesyonel teknik destek ekibimiz ile keşif yapılmalı, yapılabilecek en sağlıklı kamera yerleri belirlenmeli ve en kısa kablo metrajı ile en iyi görüş açıları alınmalıdır.  Bu sayede en uygun maliyet çıkarılmalıdır.


Hilook Kameraları Montaj Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler


Montaj esnasında kameranın bir buata vidalanması gerekmektedir. Aksi taktirde bağlantı ekipmanları su alabilir bu nedenle kamera giriş uçları zarar görebilir hatta kamera kısa devreden dolayı yanabilir bu garanti kapsamına girmemektedir. Bunu önlemek için montajlarımızda kullandığımız. Kamera Buatı kullanılmalıdır. Montaj sırasında takılan kameralar ne kadar kaliteli olursa olsun yanlış montaj bütün kameraları çöp durumuna getirebilir yanlış bir bağlantı belki 1 hafta 10 gün sorun çıkarmaz fakat sonrasında kameranıza hasar verir. Montaj sadece kamera takmakla bitmiyor kabloların açıkta gitmemesi gerekiyor su alan kablolar kamera buatı takılı olsa dahi su kablodan ilerleyerek kameraya kadar ulaşıyor kablolar kablo kanalına, pvc boru veya spiral boru içerisine alınmalıdır. Delikler alçı veya silikonla kapatılmalıdır. Kayıt cihazı ve bağlantı ekipmanları bir kabinet veya dolap içerisinde muhafaza edilmelidir.Hilook Kamera Sistemi Montaj İzmir


1-      Hilook Apartman Güvenlik Kameraları

-          Apartman Kamera Sistemlerinde kayıt cihazına internet verilmesidir. Kayıt Cihazına bağladığınız internet bütün apartman izlemeye kalktığında bağlantı kopmaları internet yavaşlaması ve kameraları açmaması gibi birçok sorunu beraberinde getiriyor.

 

2-      Hilook Araç İçi Güvenlik Kameraları

-          Araç İçi Güvenlik Sistemlerinde kaliteli kamera kablosu ve kaliteli elektrik kablosu çekilmesi, bağlantı uçları bant ile desteklenmek gerekir araç elektrik bağlantısı profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır.

 

3-      Hilook Bakıcı Güvenlik Kameraları

-          Bakıcı kameraları gizli değil görünür yerde olmalıdır, sistem konulacağı yer kilitli bir kabin içerisinde veya dolap içerisine yapılmalıdır. Kayıt süresi mümkünse uzun süre kayıt yapmasını sağlamak açısından 2 TB HDD montajlanmalıdır.

 

4-      Ofis içi ve Ofis Dışı Güvenlik Kameraları

-          Ofis içerisinde montaj yapılacak kameralar bazı bölgelere 2 MP bazı bölgelere 3 veya 4 MP Takılmalıdır. Aksi taktirde ekran kontrolü yapılacak müşterilerimiz ekranı detaylı göremeyebilir ve ayrıca yanlış montaj yapılırsa ekranlar parlama yapabilir ve hiç görüntü alınamayabilir.
Hilook Güvenlik İzleme


Hilook Güvenlik Kameralarını uzaktan kayıt cihaz olmadan ve kayıt yapması için ip kameralarına göz atmamız gerekiyor Hilook İp kameraları ile sadece enerji vererek kameraları internetinize bağlayarak uzaktan sunucu üzerinden seri numarası ile izleme yapabilir. Bunun için Hilook vision programını apple store veya Google play üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden mail yolu ile kayıt olduktan sonra QR kod yardımı ile cihazınızı dünyanın istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Kameranıza taktığımız sd card ile 1 hafta 4 hafta 2 ay isteğinize göre sd kart takılarak geçmişe gönük izleyebilirsiniz


Hilook Kamera FiyatlarıHilook kamera fiyatları doların sürekli dalgalanmasından dolayı günden güne değişmektedir. Normal şartlar altında dolar olarak fiyat vermeyi sevmeyen biri olarak mecburen dolar olarak belirtmem gerekiyor. HD-TVI modelleri 22 Dolardan başlıyor, IP modeller ise 46 dolardan başlamaktadır. Alacağınız gün güncel dolar kuru ile çarpıp türk lirası olarak hesaplayabilirsiniz. Fiyatlar dolar olarak sabit olup büyük bir değişiklik olmadığı sürece değişmez.


Hilook Kamera SetiHilook kamera setleri montaj ve kurulumlarını yapmaktayız, satmaktayız. Setlerde fiyatları belirleyecek ten unsur kamera fiyatları olmadığından değişiklik gösterebilir. 4 kameralı standart bir set 350 Dolar gibi rakamlara kurabiliyoruz. Tabi bu fiyata montaj ve kurulum hizmetinin yanı sıra 2 sene boyunca bire bir değişim garantisi de dahildir. Kullanılan Disk WD Purple yada Seagate SV 35 ( Skyhawk) modeli olup endüstriyel tiptir. 7/24 çalışmaya uygundur.


Hilook Kamera Telefondan İzlemeHilook kamera telefondan izleme programı Hik Connect, IVMS yada Hilook Vision yazılımlarıdır. Sistemi sabit ip yada kare kod yöntemi ile sabit ip olmadan da izleyebilirsiniz.


Hilook Kamera ŞifreHilook kamera şifre standart bir yapışa sahip değildir. Bu şifre ilk cihaz sıfır ambalajından çıktığında kurulum yapan kişi tarafından belirlenir. Belirlenen şifre en az 6 karakterli olmalıdır. Ayrıca desen şifresi de gene ilk kurulumda belirlenmektedir. Unutulan Hilook kamera şifresi özel bilgisayar yazılımı ile kırılabilmektedir. Bu yazılım sadece ürünü satan bayilerde olup dışarı verilmemektedir.


Hilook kamera Kayıt CihazıHilook kamera kayıt cihazları dört, sekiz, 16 ve 32 kanal olarak üretilmektedir. Üretilen bu cihazlar analog ve ip olmak üzere iki çeşittir. Yeni çıkan tüm analog cihazlara ayrıca ip kamera eklenmektedir. 4 kanallı analog cihazlara 1 ip kamera eklenebiliyorken 16 ve üzeri analog cihazlara 2 adet ip kamera eklenebiliyor.


Hilook Kamera ÖzellikleriHilook kamera özellikleri en düşük donanım olarak 2MP’den başlamaktadır. Gece görüş özelliği opsiyonel değil, standart olup minumum gece görüş özelliği 20 metredir. Işık hassasiyeti en düşük 0,02 lux olup teknolojisi exir’dir.


Hilook Kamera KurulumuHilook kamera kurulumu sisteminizin uzun süre sorunsuz çalışabilmesi için uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Kurulum yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kameraların demir ve yüksek gerilimden yalıtılıp kalın kesit bakır koaksiyel cctv kablosu ile görüntü aktarımı sağlanmalıdır.


Hilook Kamera SistemleriHilook kamera sistemleri son derece kusursuz çalışıp bir Hikvision markası ürünüdür. Markanın arkası çok sağlam olduğundan dolayı gözünüz kapalı alabilirsiniz. Yazılım olarak da en gelişmiş yazılım teknolojisine sahip marka son zamanlarda herkesin gözdesi konumundadır.


Hilook AHD KameraHilook ahd kamera değildir. İnsanların en büyük bildiği yanlışlardan biridir. Ahd kamera analog hd kamera olup en düşük teknoloji kamera sistemleridir. Hilook markası sadece Hd-TVI yada IP kamera teknolojisini kullanmaktadır.

 

 

Hilook IP Güvenlik Kameraları


IPC-B150H-M 5 MP IR Bullet Kamera             IPC-B120H-U 2MP 2 MP Bullet Kamera

IPC-B150H 5MP IR Bullet Kamera                   IPC-B120H-M 2MP 2MP Bullet Kamera

 IPC-B140H 4MP Buller Kamera                        IPC-B120H 2MP Bullet Kamera

IPC-B140H-F 4MP Bullet Kamera                     IPC-B120H-F 2 MP Bullet Kamera

IPC-B121H-M 2MP Bullet Kamera                   IPC-B121H 2MP Bullet Kamera

Özellikleri:
MP özellikleri kamera modeline göre değişim göstermektedir MP Aralıgı (2-5)’dir

1/2.8" Progressive CMOS, 2.8/4/6 mm sabit lens, H.265+/H.265, H.264+/H.264 Desteği, IR Menzili: 30 metreye kadar, IP67, 120 dB WDR, PoE, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), 3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir, Ön Kapak: Metal, Arka Kapak ve Askı: Plastik.                                               

IPC-D150H-M 5MP Dome Kamera                  IPC-D121H 2MP Dome Kamera

IPC-D150H 5MP Dome Kamera                        IPC-T250H 5MP Dome Kamera

IPC-D150H 5MP Dome Kamera                        IPC-T240H 4MP Dome Kamera

IPC-D140H-M 4MP Dome Kamera                  IPC-T241H-F 4MP Dome Kamera

IPC-D140H 4MP Dome Kamera                        IPC-T241H-F 4MP Dome Kamera

IPC-D141H-F 4MP Dome Kamera                    IPC-T220H-U 2MP Dome Kamera

IPC-D120H-M 2MP Dome Kamera                  IPC-T220H-F 2MP Dome Kamera

IPC-D120H 2MP Dome Kamera                        IPC-T221H 2MP Dome Kamera

IPC-D121H-M 2MP Dome Kamera

Özellikleri:

MP özellikleri kamera modeline göre değişim göstermektedir MP Aralıgı (2-5)’dir

1/3" Progressive CMOS, 2.8/4/6 mm sabit lens, H.265+/H.265, H.264+/H.264 Desteği, IR Menzili: 30 metreye kadar, IP67, 120 dB WDR, PoE, ICR, 2560x1440:20fps(P)/(N),3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir, Ön Kapak: Metal, Arka Kapak ve Askı: Plastik.


IPC-B650H-V 5MP Bullet Kamera     IPC-B650H-Z  5MP Bullet Kamera

Özellikleri:

5 MP 2.8-12mm IR VF Bullet Ağ Kamera 1/2.7" Progressive CMOS, ICR, 2560*1920:15fps(P)/(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264, IR Menzili: 30 metreye kadar,IP67, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens


IPC-B640H-V 4MP Bullet Kamera     IPC-B640H-Z 4MP Bullet Kamera

Özellikleri:

4 MP 2.8-12mm IR VF Bullet Ağ Kamera 1/3" Progressive CMOS,,2.8/4/6mm, ICR, 2560x1440:20fps(P)/(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264, IR Menzili: 30 metreye kadar,IP67, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens


IPC-B620H-V 2MP Bullet Kamera     IPC-B620H-V 2MP Bullet Kamera

Özellikleri:

2 MP 2.8-12mm IR VF Bullet Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, 2.8/4/6mm, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, IP67, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens

 


IPC-B621H-V 2MP Bullet Kamera     IPC-B621H-V 2MP Bullet Kamera

Özellikleri:

2 MP 2.8-8mm IR VF Bullet Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, 2.8/4/6mm, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264,IRMenzili: 20 metreye kadar, IP66, DWDR, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu,Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir, Metal+Plastik Kasa.-V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens

 


IPC-D720H-V 2MP Dome Kamera    IPC-D720H-Z 2MP Dome Kamera

Özellikleri:

2 MP 2.8-8mm IR VF Dome Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, 2.8/4/6mm, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264,IRMenzili: 20 metreye kadar, IP67, IK10, DWDR, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu,Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir, Metal Kasa.-V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens

 


IPC-D650H-V 5MP Dome Kamera    IPC-D650H-Z 5MP Dome Kamera

Özellikleri:

5 MP 2.8-12mm IR VF Dome Ağ Kamera 1/2.7" Progressive CMOS, ICR, 2560*1920:15fps(P)/(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264, IR Menzili: 30 metreye kadar,IP67, IK10,3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens


IPC-D640H-V 4MP Dome Kamera    IPC-D640H-Z 4MP Dome Kamera

Özellikleri:

4 MP 2.8-12mm IR VF Dome Ağ Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2560x1440:20fps(P)/(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar,IP67, IK10, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens


IPC-D620H-V 2MP Dome Kamera    IPC-D620H-V 2MP Dome Kamera

Özellikleri:

2 MP 2.8-12mm IR VF Dome Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, IP67, IK10,3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens


IPC-T651H-Z 5MP Dome Kamera

Özellikleri:

5 MP 2.8-12mm IR VF Turret Network Kamera 1/2.7" Progressive CMOS, ICR, 2560*1920:15fps(P)/(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, IP67, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir Motorized vari-focal lens


IPC-T641H-Z 4MP Dome Kamera

Özellikleri:

4 MP 2.8-12mm IR VF Turret Network Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2560x1440:20fps(P)/(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, IP67, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF K


IPC-T621H-Z 2MP Dome Kamera

Özellikleri:

2 MP 2.8-12mm IR VF Turret Network Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), H.265+/H.265/H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, IP67, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir Motorized vari-focal lens

 


PTZ-P332ZI-DE3 2MP Fisheye Kamera

Özellikleri:

PanoVu Mini Serisi EXIR Ağ PTZ Kamera 3 kanal geniş açılı görüntü ,1 adet hareketli kamera ;1/2.8" progressive scan CMOS;4-ch 1920 × 1080@30fps çözünürlük; Renkli:0.05Lux@F2.0, B/W:0.01Lux@F2.0; DWDR, IR:10m, 12 VDC, 12 gizlilik maskesi, *güç kaynağı dahil değildir.


PTZ-N4225I-DE 2MP Speed Dome Kamera

Özellikleri:

 2 MP 25X 4 inç EXIR PTZ Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N),25X, Renkli:0.005Lux@F1.6, B/W:0.001Lux@F1.6, H.265+&H.265, IP66, 120dB WDR, IR:100m,12 VDC & PoE+,24 gizlilik maskesi

PTZ-N4215I-DE 2MP Speed Dome Kamera

Özellikleri:

2 MP 15x 4 inç EXIR PTZ Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N),15X, Renkli:0.005Lux@F1.6, B/W:0.001Lux@F1.6, H.265+&H.265, IP66, 120dB WDR, IR:100m,12 VDC & PoE+,24 gizlilik maskesi


PTZ-N2404I-DE3 4MP Speed Dome Kamera

Özellikleri:

 4 MP 4× EXIR Ağ PTZ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, 2560x1440:25fps(P)/30fps(N),04X, Renkli:0.005Lux@F1.6, B/W:0.001Lux@F1.6, H.265+&H.265, IP66, IK10, 120dB WDR(20fps), IR:20m,12 VDC & PoE+, 24 gizlilik maskesi


PTZ-N2204I-DE3 2MP  Speed Dome Kamera

Özellikleri

2 MP 4× EXIR Ağ PTZ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N),04X, Renkli:0.005Lux@F1.6, B/W:0.001Lux@F1.6, H.265+&H.265, IP66, IK10, 120dB WDR, IR:20m, 12 VDC & PoE+, 24 gizlilik maskesi


PTZ-N1400I-DE3 4MP Speed Dome Kamera 

Özellikleri:

4 MP IR Ağ PTZ Kamera 1/3" CMOS,H.265+/H.265/H.264+/H.264 Kodek3D DNR, ICR,Renkli: 0.005lux/F1.6, B/W:0.001lux/F1.6, Digital Zoom:16X, 2560 × 1440:30fps, Pan aralığı:0°~330°; Tilt aralığı: 0°~90°(Auto Flip), Pan Hızı: 0.1° -100°/s, Tilt Hızı: 0.1° -100°/s, 15m IR, POE&12VDC


PTZ-N1200I-DE3 2MP Speed Dome Kamera

Özellikleri:

2 MP IR Ağ PTZ Kamera 1/3" CMOS,H.265+/H.265/H.264+/H.264 Kodek3D DNR, ICR,Renkli: 0.005lux/F1.6, B/W:0.001lux/F1.6, Digital Zoom:16X, 2560 × 1440:30fps, Pan aralığı:0°~330°; Tilt aralığı: 0°~90°(Auto Flip), Pan Hızı: 0.1° -100°/s, Tilt Hızı: 0.1° -100°/s, 15m IR, POE&12VDC


PTZ-N4215-DE3 2MP Speed Dome Kamera

Özellikleri:

2 MP 15x 4 inç PTZ Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N),15X, Renkli:0.005Lux@F1.6, B/W:0.001Lux@F1.6, H.265+&H.265, IP66, 120dB WDR,12 VDC & PoE+,24 gizlilik maskesi


IPC-B140-M 4MP Bullet Kamera      IPC-B140 4MP Bullet Kamera

Özellikleri:

4 MP Mini Bullet Ağ Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2560x1440:20fps(P)/(N), /H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir


IPC-B130-M 3MP Bullet Kamera      IPC-B130 3MP Bullet Kamera 

Özellikleri:

3 MP Mini Bullet Ağ Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2048x1536:20fps(P)/(N), H.264+&H.264, IR Menzili: 30 metreye kadar,3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir


IPC-B100-M 1MP Bullet Kamera      IPC-B100 1MP Bullet Kamera

Özellikleri:

1 MP Mini Bullet Ağ Kamera 1/4" Progressive CMOS, ICR, 1280x720:25fps(P)/30fps(N), H.264, IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hikconnect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir


IPC-D130-M 3MP Dome Kamera       IPC-D130-M 3MP Dome Kamera 

Özellikleri:

3 MP IR Sabit Dome Ağ Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2048x1536:20fps(P)/(N), H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir

IPC-D100-M 1MP Dome Kamera      IPC-D100-M 1MP Dome Kamera

Özellikleri:

1 MP IR Sabit Dome Ağ Kamera 1/4" Progressive CMOS, ICR, 1280x720:25fps(P)/30fps(N), H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hikconnect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir


IPC-T240 4MP 4 MP Dome Kamera

Özellikleri:

IR Sabit Dome Ağ Kamera 1/3” Progressive CMOS, ICR, 2560x1440:20fps(P)/(N), /H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir


IPC-T230 3MP 3 MP Dome Kamera

Özellikleri:

IR Sabit Dome Ağ Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2048x1536:20fps(P)/(N), H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, BLC, DC12V & PoE,Hikconnect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir


IPC-T200 1MP Dome Kamera

Özellikleri:

1 MP IR Sabit Dome Ağ Kamera 1/4" Progressive CMOS, ICR, 1280x720:25fps(P)/30fps(N), H.264, IR Menzili: 30 metreye kadar,3D DNR, BLC, DC12V & PoE,Hikconnect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir


IPC-B631-V 3MP Bullet Güvenlik     IPC-B631-Z 3MP Bullet Güvenlik

Özellikleri:

3 MP IR VF Bullet Ağ Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2048x1536:20fps(P)/(N), H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -Z: motorized vari-focal lens


IPC-B621-V 2MP Bullet Kamera        IPC-B621-V 2MP Bullet Kamera

Özellikleri:

2 MP IR VF Bullet Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -Z: motorized vari-focal lens


IPC-D630-V 3MP Bullet Kamera       IPC-D630-Z 3MP Bullet Kamera

Özellikleri:

3 MP IR VF Dome Ağ Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2048x1536:20fps(P)/(N), H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens


IPC-D620-V 2MP Dome Kamera       IPC-D620-V 2MP Dome Kamera

Özellikleri:

2 MP IR VF Dome Ağ Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, TF Kart Slotu, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir -V: manual vari-focal lens, -Z: motorized vari-focal lens


IPC-T631-Z 3MP Dome Kamera

Özellikleri:

3 MP IR VF Turret Network Kamera 1/3" Progressive CMOS, ICR, 2048x1536:20fps(P)/(N), H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir


IPC-T621-Z 2MP Dome Kamera

Özellikleri:

2 MP IR VF Turret Network Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, ICR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), H.264+&H.264,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR, BLC, DC12V & PoE, Hik-connect uygulaması ile izleme desteği *güç kaynağı dahil değildir motorized vari-focal lens


IPC-B120-D/W 2MP Bullet Kamera

Özellikleri:

 2 MP IR Sabit Küp Wi-Fi Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, ICR,1920x1080: 25fps(P)/30fps(N), H.264+/H.264/MJPEG,IR Menzili: 30 metreyekadar,3D DNR,Kendi üzerinde SD Kart ile 128GB kadar kayıt desteği, HIK-Connect bulut servisi,Gömülü mikrofon, dahili Wi-Fi.5VDC güç kaynağı dahildir, Metal+Plastik Kasa.


IPC-C120-D/W 2MP Wi-fi Küp Kamera         

Özellikleri:

2 MP IR Sabit Küp Wi-Fi Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, ICR,1920x1080: 25fps(P)/30fps(N), H.264/MJPEG,IR Menzili: 30 metreye kadar,3D DNR,Kendi üzerinde SD Kart ile 128GB kadar kayıt desteği, HIK-Connect bulut servisi,Gömülü mikrofon ve hoporlör, iki yönlü ses desteği. dahili Wifi


IPC-C100-D/W 1MP Wi-fi Küp Kamera

Özellikleri:

 2 MP IR Sabit Küp Wi-Fi Kamera 1/4" Progressive CMOS, ICR, 1280x720: 25fps(P)/30fps(N),H.264/MJPEG,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR,Kendi üzerinde SD Kart ile 128GB kadar kayıt desteği, HIK-Connect bulut servisi,Gömülü mikrofon ve hoporlör, iki yönlü ses desteği. dahili Wi-Fi


IPC-C220-D/W 2MP Wi-fi Küp Kamera

Özellikleri:

 2 MP IR Sabit Küp Wi-Fi Kamera 1/2.8" Progressive CMOS, ICR,1920x1080: 25fps(P)/30fps(N), H.264/MJPEG,IR Menzili: 30 metreye kadar,3D DNR,Kendi üzerinde SD Kart ile 128GB kadar kayıt desteği, HIK-Connect bulut servisi,Gömülü mikrofon ve hoporlör, iki yönlü ses desteği. dahili Wi-Fi


IPC-C200-D/W Wi-fi Küp Kamera


Özellikleri:

1 MP IR Sabit Küp Wi-Fi Kamera 1/4" Progressive CMOS, ICR, 1280x720: 25fps(P)/30fps(N),H.264/MJPEG,IR Menzili: 30 metreye kadar, 3D DNR,Kendi üzerinde SD Kart ile 128GB kadar kayıt desteği, HIK-Connect bulut servisi,Gömülü mikrofon ve hoporlör, iki yönlü ses desteği. dahili WiFiIPC-P120-D/W PT Wi-Fi Kamera

Özellikleri:<

Blog

İzmir Çankaya Kamera Sistemleri
Güvenlik kamera sistemleri artık hayatın her alanında bir ihtiyaç halini almıştır. Yaşam alanının kö...
Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası
En iyi gece görüşlü güvenlik kameraları ve sistemleri söz konusu olduğunda, tüm cihazlar eşit yapılm...
Eve Kamera Sistemi Kurmak İstiyorum
Profesyonellerle çalışarak görüntülü olan kapı zilleri taktırmakta kolay, böylece elektrik kabloları...
Kamera Sistemleri Kablosuz İzmir
Güvenlik endüstrisindeki liderler ve yenilikçiler olarak, hayal gücüne hiçbir şey bırakmayan bir diz...
İzmir Güvenlik Kameraları
İnsanların güvenliğinin sağlanması için gerekli olan farklı sistemler vardır. Günümüzde birçok alanı...
Güvenlik Kamera Sistemleri Hakkında Bilgi
En iyi güvenlik sistemi özellikleri, evinizi ve sevdiklerinizi en iyi koruyanlardır. Bununla birlikt...
Güvenlik Kamera Sistemi İzmir
Kamera güvenlik kamera sistemi izmir sistemlerinin en önemli parçasıdır. Bu sistem sayesin...
Güvenlik Kamera Sistemleri İzmir
Güvenlik kamera sistemleri İzmir olarak sizlerin daha güvenli bir yaşam alanı içerisinde olmanı...
Dahua Kamera İzmir
Dahua kamera sistemlerin İzmir ve çevre illere kurumum ve montajını yapan en büyük firmalardan biriy...
Hilook Güvenlik Kamerası Sistemleri İzmir
Hilook güvenlik kamerası Dünya'nın en büyük üreticisi Hikvision markasının üretimi olup kendine ait ...
Neutron Güvenlik Sistemleri
Neutron Güvenlik Kamera Alarm Sistemleri İzmir...
Hikvision Kamera İzmir Özellikleri
Hikvision kamerasının amiral gemisi diye tabir edilen, en çok satılan, en çok tutulan ve en uygun fi...
Hikvision 5MP İzmir Güvenlik Kamera Sistemi
Hikvision 5MP Güvenlik Kamera Sistemi İzmir Montaj Dahil En Uygun Fiyat ve Uygun Ödeme Koşulları İle...
Hikvision 4 Kameralı Set İzmir
Hikvision markası, Çin menşeili olup Güvenlik Kamerası sektöründe Dünya'nın en büyük üreticisi konum...
Ajax Alarm Sistemleri
Ajax Alarm Sistemleri Ukrayna merkezli Avrupa'nın en büyük alarm sistemi tedarikçisidir. 2008 yılınd...
Dünya Devi Hikvision'da Artık Alarm Sistemi Konusunda Sahnede
Dünyanın en büyük güvenlik sistemi üreticisi olan Hikvision artık alarm sistemlerinde de kendi adınd...
Ev Kamera Sistemi
Ev Kamera Sistemi. Güvenlik Kamera Sistemlerini Yaşadığınız Ev, Villa ya da Arsalarınıza Kurdurup Ar...
Kablosuz Alarm Sistemleri
Kablosuz alarm sistemleri cep telefonlarınızdan kontrol edebilirsiniz hatta akıllı ev otomasyonu ola...
Kamera Kayıt Cihazı İzmir
Kamera Kayıt CihazıDVR Kayıt Cihazları Digital Video Recorder, DVR Kayıt Cihazını Uzak Bilgisayar v...
İzmir'de Kamera Sistemleri
Kameraların Hayatımızdaki Önemi, Gördüğünüz Tüm Kameralar Gerçekten Kayıt Alıyorlar, Son ...
Hangi Kamera Modelini Seçmeliyiz Box Bullet Dome ve Speed Dome Kamera Nedir?
Kamera Cinsleri Nelerdir? Box, Bullet, Dome ve Speed Dome Kamera Nedir? IP Kamera Nedir?...