Bebek izleme sistemleri izmir

Bebek İzleme Sistemleri İzmir

Bebek kamerası İzmir olarak bir çok aileye kamera sistemi kurmaktayız, kurduğumuz bebek kamerasını müşterilerimizden geri dönüşlerle birlikte evdeki hırsızlık olayları gibi bebek için takılan kamera başka sorunları da gözlemleyebilir.

 

Neden Bebek Kamera Taktırmalıyım?

Bebek kamerası montajı yaptırmanızın en büyük etkeni bebeğinizin güvende olmasını sağlamak içindir. Çocuğunuzun güvende olduğunu görmek evladınızla iyi ilgilene biliyor mu besleme saatlerini kaçırdı mı veya işini yapıyor mu gibi kafanızda soru patlatmak yerine kamera sistemi sayesinde siz nerede olursanız olun android veya apple telefonunuzdan dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

İzmir Bebek Kamerası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Bebek İzleme Sistemleri İzmirİzmir Bebek Kamerası montajı yaptırmadan önce sesli kamera veya sessiz kamera seçim yapmalısınız. Sesli kameraların ses kaliteleri çok yüksek değildir. Cızırtı yapabilir fakat yeterli kadar ses duyabilirsiniz. Montaj yaptırmadan önce firmayı araştırmalısınız firmanın Facebook, Twitter veya Google yorumlarına bakabilirsiniz. Firmayı inledikten sonra ne istediğinize karar verin evinize kaç kamera gidecektir eğer bilmiyorsanız veya emin değilseniz bizleri arayın 0232 234 50 05 ücretsiz keşif yapalım birlikte karar verelim. Size uygun kameralarla kaliteli aynı zamanda uygun fiyat ile evinize montajını yapalım 2 yıl bire bir değişim garantisi ve 7/24 teknik destek hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz. Ayrıca bizlerin sizlere sunacağı tekliflerde ki bütün kamera ve kayıt cihazları modellerinde uzaktan izleme bulunmaktadır.

Bebek Kamerası Uzak İzleme

Bebek Kamerası normal güvenlik kamerasıdır ayrılmaz uzak izleme yapabilmeniz için sizlere sunduğumuz bütün kayıt cihazı modellerinde uzaktan izleme yapabilirsiniz.  Servis ekibimizin montaj sırasında cep telefonlarınıza Hik-Connect adında Hikvision Grubuna bağlı yazılım indirecektir gerekli ayarlamaları yapıldığında kullanmaya başlayacaksınız sizler için anahtar teslim vermekteyiz. Cep Telefonunuzu aldığınızda sadece tek yapmanız gereken en önemli işlem izlemek olacaktır.Bebek İzleme Sistemleri İzmir

 

Uzaktan İzlemek İçin Sabit IP İhtiyacım Var Mı?

Uzak İzleme Yapmanız için Sabit IP adresine gerek yoktur sabit IP almadan da uzak izleme yapabilirsiniz. Sizlere kuracağımız uygulama sayesinde dilediğiniz yerden sabit ip gerek duymadan izleme yapabilir ayrıca geçmiş kayıtlardan bebeğinizi izleyebilirsiniz.

Bir çok kampanyamızdan yararlanmak için bizleri 0232 234 50 05 numaradan arayabilirsiniz dilerseniz satis@kamerabilgisar.com adresine mail atabilirsiniz.