Bekçi Tur Kontrol Sistemi İzmir

Bekçi Tur Kontrol Sistemi İzmir

Bekçi Tur kontrol sistemleri kurulumu, Bekçi Tur kontrol sistemi yazılım, teknik servis ve montaj hizmetleri

Bekçi tur kontrol sistemleri ile gece vardiyası ya da gündüz vardiyası hiç fark etmeksizin, hangi güvenlik görevlinizin hangi saatte ve nerede devriye attığını kontrol altına alabilirsiniz. Sistem kullanımı çok basit olup bilgisayara usb portundan bağlanması yeterlidir. Yazılım ve eğitim hizmetlerimiz montaj fiyatlarımıza dahildir. 

Bekçi tur kontrol sistemleri son derece kusursuz çalışan profesyonel takip ürünleridir. Sistem kurulum, montaj ve kullanımı çok kolay olmakla beraber sizlere kusursuz bir takip imkanı sağlamaktadır.

 

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır?

 

Bekçi Tur Kontrol Sistemi çok ayrıntılı olmayan,çalışma mantığı çok basit bir sistemdir.  Sistem ekipmanları; Bir adet tur kontrol kalemi, kaç adet güvenlik görevliniz var ise  o kadar sayıda bekçi güvenlik tomu(manyetik kimlik), ne kadar noktayı kontrol edecek ise o kadar güvenlik noktası tomu (manyetik nokta) parçalarından oluşmaktadır.

Sistemin çalıştırmak için öncelikle bekçinizin hangi bölgelere gitmesini istiyorsanız o noktalara manyetik noktaları vida yardımı ile sabitliyorsunuz. Bu manyetik noktalar hava koşullarından ve çevresel etmenlerden etkilenmez. Daha sonra güvenlik personeli vardiya atacağı vakit önce kendi manyetik kimliğini; tur kontrol kalemine okutur, sesli ve ışıklı olarak uyarı alır. Daha sonra çevrede bulunan manyetik noktalara dolaşmaya başlar ve gene tur kontrol kalemi ile bu noktaları okutur. Okutulan noktalar saat ve tarih olarak tur kontrol kaleminin hafızasına kayıt olur.

 

Peki Nasıl Kontrol Edeceğiz? Kontrol mekanizması tamamen orijinal Türkçe olarak yazılmış bir yazılım ile mümkündür. Sistemin orijinal yazılımını bilgisayarınıza kuruyorsunuz, daha sonra bekçi tur kontrol sistemini usb ile bilgisayarınıza bağlayıp içindeki verileri bilgisayara program ile aktarıyorsunuz, aktarılan verileri siz istediğiniz saat ve tarih aralığında seçip, bekçinizin nereye hangi saatte gittiğiniz doküman olarak görebiliyorsunuz. Çıktı alabiliyor ve dosya olarak kaydedebiliyorsunuz.

Bekçi tur kontrol sistemi sayesinde bekçinizin hangi saat ve tarihte, hangi noktaya gittiğini kolayca görebilmenizi sağlayan bekçi tur kontrol sistemleri Doruk Elektronik Kamera Alarm ve Güvenlik Sistemlerinde…

Bekçi Tur Kontrol Sistemi İzmir