Eve Kamera Sistemi Kurma Maliyeti

Eve Kamera Sistemi Kurma Maliyeti

Güvenlik hizmetleri evler için ekstra konfor olarak görülse de alınan evler kadar önemli bir yere sahiptir. Güvenliğin sağlanmaması noktasında pek çok yasal olmayan sorunlarla karşılaşılabilmektedir. 

Güvenlik hizmetleri evler için ekstra konfor olarak görülse de alınan evler kadar önemli bir yere sahiptir. Güvenliğin sağlanmaması noktasında pek çok yasal olmayan sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Bu noktada güvenlik hizmetlerinin hatalı bir şekilde gerçekleştirilmesi apartman sakinlerine zarar verebilir.

İzmir içinde yer alan önemli güvenlik şirketlerinden biri olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bu noktada çeşitli güvenlik açıklarının kapatılması ve bireylerin güvenli bir hayat yaşaması konusunda işimizi en iyi şekliyle yapma gayretindeyiz.

Makale boyunca sizlere eve kamera sistemi kurma maliyeti detaylarından bahsedilecektir. Ayrıca kamera sistemleri hakkında detaylı bilgileri vererek daha kolay bir şekilde karar almanız konusunda yardımcı olunacaktır.

Kamera Güvenlik Sistemi Nedir?

Güvenlik kamera sistemleri içerisinde birçok malzemeyi barındırmaktadır. Üst düzey teknolojiyle geliştirilmiş olan bu kamera sistemleri güvenlik açıklarının tespitinde önemli aygıtlardandır. Kamera güvenlik sistemleri ise içerisinde her türlü mekânı barındıran alanlara kamera yerleştirme işlemlerin sağladığı araçtır.

Bu sistem hizmeti kameraların gerek evlerde gerekse iş yerlerinde güvenliğini kontrol altına almak için geliştirilmiştir. Ayrıca bu kamera sistemleri ile bireyler konforlu bir yerleşim alanına sahip olmanın sevincini yaşamaktadırlar. Kamera sistem hizmetleri güvenlik açıklarını engellenmesi noktasında birçok farklı kamera türüne sahiptir.

Kamera Sistemi Fiyatları Ne Kadardır?

Kamera sistemleri hakkında dikkate alınması gereken birçok nokta olduğunu unutmak gerekir. Bu açıdan da kamera sistemleri fiyat değerlendirmesi yapmak doğru olacaktır. Geliştirilmiş kamera sistemleri yeni çıkan modelleri ve farklı kampanyalar ile satışa sunulabilmektedir.

Ayrıca kameraların modelleri, renk ve ölçüleri de fiyatlandırma için önemlidir. Kamera sistemleri fiyatlandırmasında müşterilerimize yardımı olmaya çalışmakta çeşitli markaları farklı kampanyalar dâhilinde sunabilmekteyiz. Bu noktada bizlerle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Gerek uygun fiyatlı gerekse kaliteli ürünler için merak ettiğiniz soruları cevaplamaya hazırız.

Güvenlik Kameraları İnternet Olmadan Çalışır Mı?

Güvenlik kamera sistemleri açısından önemli noktalardan biride internet durumudur. Gerek kablosuz wifiler aracılığıyla gerekse mobil cihazlar üzerinden iletişim sağlanabilen bu araçlar için internet önemli bir yere sahiptir. Güvenlik kameralarının internetsiz çalışması durumu bazı sorunlara sebep olabilmektedir. Kameralar ile birlikte sunulan görüntüler, videolar ve tüm kayıtlar için internetin olmaması geçici ya da kalıcı aksaklıkların başlangıcı olabilir.

Kamera sistemleri için bilgisayar, tabletler ve telefonlar gibi teknolojik aletler ile izleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada kameraların internetsiz olduğunu ve kablosuz güvenlik hizmet sağlayıcıları olduğunu unutmamak gerekir.

Güvenlik Kamerası Nasıl Kayıt Yapar?

Güvenlik kameraları ile ilgili bilinmesi gereken bir başka nokta ise bu kameraların içeriğinde farklı niteliklerinin bulunabilmesidir. Bu kameraların kayıt sistemleri markadan ve modelden modele göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca kameraların içeriğinde bulunan özelliklerde kamera kayıt sistemlerinde çeşitli değişikliklere sebep olabilir.

Bazı kameralar yalnız video kaydı alırken bazı kameralarda sesinde kaydedildiğini bilmekteyiz. Ayrıca kayıt sistemi ile ilgili bilmemiz gereken bir başka nokta ise yeni teknolojilerle sürekli olarak farklı kamera sistemlerinin oluşturulabiliyor olmasıdır.

Kamera sistemleri açısından önemli olan kayıt işlemleridir. Kayıt işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiği merak konusudur. Kayıtlar ağ video kayıt cihazı ve dijital video kayıt cihazı olarak adlandırılan sistemler sayesinde gerçekleşir. Ayrıca bu kayıtların NVR VE DVR içerisine kaydediliyor olması videoların HDD ye de kaydedildiğini ifade etmektedir.

Apartmana Kamera Taktırmak Ne Kadar?

Apartmanlara kamera taktırmak hizmetleri gün geçtikçe daha önem kazanmaktadır. Bu noktada güvenlik açıklarının önlemek amacıyla bu sistemlere daha fazla zaman ayırmak gerektiğine inanmaktayız. Her apartman için gerekli olan bu sistemlerde ücretlendirme değişebilir.

Apartmana kamera taktırmak ne kadar sorusu için;

 • Dört kameraya sahip sistemler için 2.000 TL
 • Sekiz kameraya sahip sistemler için 3.000 TL
 • On altı kameraya sahip sistemler için 6.000 TL
 • Altı kameraya sahip sistemler için 2.500 TL

Maddeleri ile soruyu cevaplandırabiliriz. Ayrıca bu fiyatlandırmalar hakkında sizlere sunabileceğimiz imkânlar ve indirimler için iletişime geçmenizi öneririz. Ayrıca bu fiyatların ortalama değerler olduğunu da belirtmek gerekir.

Güvenlik Kameraları Kayıtları Nasıl Saklanır?

Kamera sistemleri saklama durumu depolama alanlarına göre değişkenlik gösterebilir. Bu noktada cihaz kayıtları saklama süresi ortalama olarak 30-90 gün arasında değişebilir. Hard diske kayıt detayları kamera sayısına göre değişim göstermektedir. Bu durum sayı arttıkça artacaktır.

Güvenlik Kamera Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenlik hizmetleri açısından dikkate alınması gereken bir diğer nokta ise güvenlik kamera sistemlerinde alım esnasında neler noktasında karar vereceğidir. Güvenlik kameralarının alımı esnasında dikkate alınması gereken pek çok nokta vardır.

Güvenlik kamera sistemi alırken nelere dikkat edilmeli sorusu hususunda;

 • Çözünürlük ölçüsü
 • Gece görüşü durumu
 • Görüntü kalitesi durumu
 • WDR açısından durumu
 • BLC durumu
 • Dijital gürültü azaltma sistemi
 • Lens sistemi
 • Doğa koşullarına dayanıklılık

Cevaplarını verebiliriz. Bu noktada kamera sistemlerinin özelliklerine detaylıca bakarak kıyaslama yapmak, görüş ve önerileri almak doğru olacaktır.

Ses Kayıtlı Güvenlik Kamera Yasal Mı?

Ses kayıtlı güvenlik sistemleri içerisinde önemli olan sorulardan biri de kameraların yasal olup olmadığı ile ilgilidir. Özellikle ses kayıtları cihazları bu açıdan önem taşır. Ses kayıtları Ceza Kanunu dâhilinde kişilerin rızası olmadan alınamaz. Ancak güvenlik kamera sistemlerinde bu durum farklıdır. Ses görüntü ve video alımında herhangi bir yasal ceza yoktur.

Kamera Sistemleri Nelerdir?

Kamera sistemleri açısından merak edilen bir diğer nokta ise bu kameraların çeşitleri olmaktadır. Pek çok farklı modele sahip olan kameralar özellikleri ile birbirlerinden ayrılırlar.

Güvenlik kamera sistemleri nelerdir sorusuna;

 • Görüntü kaydı alan kameralar
 • Ses ve görüntüsünü kaydı alan kameralar
 • Geçişli kameralar

Cevapları verilebilir. Bu konuda bizlerle iletişime geçerek kamera sitemlerimizi inceleyebilirsiniz.

Apartman İçine Kamera Koymak Yasal Mı?

Apartman sahiplerinin apartman içerisinde gerçekleştireceği pek çok olayda apartmanda yaşayan sakinlerin hayat sahaları önem taşır. Bu noktada bireylerin rahatsız olacağı kararlar alınmamalıdır. Apartman sakinleri açısından rahatsızlık verebilecek durumlara kaşın önlemler alınmalıdır. Apartman içine konulan kameralar için yasallık durumu önem taşır. Bu kameralar ortak alanlar için yasal olmakla birlikte dairelerin köşelerine koymak özel alan kapsamına girer. Ancak bireylerin kendi talepleri doğrultusunda kameralar yerleştirilebilir.

Kamera Taktırmak İçin Ne Gerekli?

Kamera taktırma noktasında merak edilen birçok soru vardır. Sizler için bu soruları cevaplandırmaya çalıştık. Bunun yanında kamera taktırmanın gerekliliği de tartışma konusudur. Kamera taktırmak güvenlik tehlikelerine karşı bireyleri ve kurumları koruma lafına almaktadır. Bu noktada kamera taktırmanın gerekli bir güvenlik hizmeti olduğunu söylemeliyiz. Güvenlik amacıyla mahremiyeti tehdit etmeyecek şekilde kamera taktırılması işlemleri sonucunda da bireylerin mağdur olması engellenir.

IP Kameralar Kaç Gün Kayıt Yapar?

Kameralar hakkında bilmemiz gereken birçok nokta vardır. Bunlardan biri de ıp kameralar olmaktadır. Pek çok kamera modeli gibi çalışma gösteren IP kameralar bazı özellikleri açısından farklılıklar gösterirler. Kamera modelleri olarak IP kameralar ideal kayıt süresi ortalama 2-4 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Bu kamera sistemleri ile çeşitli noktalarda güvenliğin sağlanması için önemli bir adıma atmış da olursunuz.

 

 

Blog

Kamera Sistemleri Nedir İzmir
Kamera sistemleri günümüzde oldukça çeşitlenmiştir. Fakat insanların kafalarında bazı sorular bulunm...
Kamera Sistemleri Kurulumu İzmir
Evinize, işyerinizi korumak amacıyla bir güvenlik kamerasına ihtiyaç bulunur. Kamera sistemi güvenli...
Kamera Sistemleri Fiyatları İzmir
Güvenlikli bir binada hırsızlık olayları ve benzeri olaylar minimum seviyede meydana gelir. Bütün me...
Kamera Sistemleri Fiyatları İzmir
Kameranın icadı ile güvenlik dünyası büyük bir atılım gerçekleştirdi. Sensörlü ve alarmlı sistemleri...
Kamera Sistemleri Fiyatları İzmir
Güvenlik kamera sistemleri fiyatları İzmir hakkında firmamız sizlere bu yazıda detaylı bil...
İzmir Kamera Güvenlik Sistemleri
Yaşamda birçok alanda çevresel birtakım tehditlerden sakınabilmek ve onlara karşı kısa sürelerde müd...
İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri Firmaları
Güvenliğin her mekan için vazgeçilmez bir ihtiyaç olduğu günümüzde güvenliğin ana maddesi kameralard...
İzmir Çankaya Kamera Sistemleri
Güvenlik konusunun en önemli konulardan biri haline geldiği günümüz şartlarında İzmir Çankaya k...
Güvenlik Sistemleri Firmaları İzmir
Teknolojik çalışmaların gelişmesi en çok da güvenlik sistemlerinin koruma kalkanlarının ilerlemesine...
Dunlop Kamera İzmir
Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran ve güvenliğimizi sağlayan bi...
Güvenlik Kamerası İzmir
Kameralar günümüz zamanı içerisinde en sık tercih edilen araçlardan biri olması ile bilinir. Kameral...
Güvenlik Kamerası İzmir
Güvenlik kamerası İzmir hakkında size sayfamız yardım ile detaylı bilgiler sunulacaktır. Bu bil...
Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyat Listesi
Güvenlik kameraları teknolojinin gelişmesi ile beraber insanlara birçok seçeneklerle hizmet veriyor....
Eve Kamera Sistemi Kurma Maliyeti
Güvenlik hizmetleri evler için ekstra konfor olarak görülse de alınan evler kadar önemli bir yere sa...
Bornova Kamera Sistemleri
Güvenlik kamera sistemleri konusunda kendini geliştiren Bornova kamera sistemleri müşteril...
İzmir Çankaya Kamera Sistemleri
Güvenlik kamera sistemleri artık hayatın her alanında bir ihtiyaç halini almıştır. Yaşam alanının kö...
Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası
En iyi gece görüşlü güvenlik kameraları ve sistemleri söz konusu olduğunda, tüm cihazlar eşit yapılm...
Eve Kamera Sistemi Kurmak İstiyorum
Profesyonellerle çalışarak görüntülü olan kapı zilleri taktırmakta kolay, böylece elektrik kabloları...
Kamera Sistemleri Kablosuz İzmir
Güvenlik endüstrisindeki liderler ve yenilikçiler olarak, hayal gücüne hiçbir şey bırakmayan bir diz...
İzmir Güvenlik Kameraları
İnsanların güvenliğinin sağlanması için gerekli olan farklı sistemler vardır. Günümüzde birçok alanı...
Güvenlik Kamera Sistemleri Hakkında Bilgi
En iyi güvenlik sistemi özellikleri, evinizi ve sevdiklerinizi en iyi koruyanlardır. Bununla birlikt...