Neutron Kamera

Neutron IP AHD Güvenlik Kameraları

Neutron Kamera Sistemleri Analog HD Yani AHD ve IP Kamera Sistemi Üreten Çin'de Üretim Yapan Bir Türk Firmasıdır. Merkezi İstanbul'da bulunan firma ilgili ve kendini sürekli olarak geliştiriren yenilikçi bir yapıya sahiptir.

Neutron Kamera için diğer modellere buradan ulaşabilirsiniz. Neutron Kamera Sistemi için Teknik Destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neutron Şifre Sıfırlama

Neutron Şifre Sıfırlama İşlemi için de yerinde ve uzaktan servis ekiplerimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. 

Neutron Uzaktan İzleme İçin cep telefonunuza ve bilgisayarınıza kurulum için sitemizden ve canlı olarak ofisimizden destek alabilirsiniz.Neutron kamera sistemini uzaktan izlemek için Neutron Kayıt Cihazı menüsünde bulunan Network ayarlarına girip, DHCP ayarını aktif yapmalısınız. İnternet hattınızı RJ45 Konnektörü ile modemize bağlantı yapın. Telefonunuza Google Play Store yada AppStore kısmından Neutron AHD diye aratıp Neutron NMSS yazılımını yükleyin. Cihazınızın seri numarasını, port numarasını, kullanıcı adı ve şifresini bu kısımdan girin akabinde canlı izleme başlayacaktır. Eğer cihazınızın bu bilgileri yok ya da kayıp ise veya şifrenizi hatırlamıyor iseniz teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Neutron IP Kamera Onvif protokolünde çalışabilir. Onvif olan tüm ip sistemler birbirleri ile uyum içinde çalışabilir . Örneğin kamera kayıt cihazı olan NVR başka bir marka, kameranız da başka bir marka ise fakat onvif üyesi ise ip kameranız kamera kayıt cihazınıza kayıt edebilir. Dilediğiniz ayarlamaları da yapabilirsiniz. Bant Genişliğini de değişebilirsiniz. Bazı ip kamera kayıt cihazı NVR cihazlarında ip kameralarınızı çalıştıramaz iseniz; kamera ara yüzünde bulunan onvif ayarlarından bu seçeneği aktif yapmalısınız. Kamera ve kayıt cihazı aynı marka ise hiçbir ayar yapmanıza gerek kalmayacaktır.  

Kamera Sistemi İzmir konusunda uzman ekip ve profesyonel çözümler için haftanın yedi günü hizmet veren Doruk Elektronik'ten satın aldığınız tüm hizmetlerde peşin fiyatına altı taksitli satış imkanı sunuyoruz.

Neutron IP AHD Güvenlik Kameraları

Bu kategoride ürün bulunamadı.