İzmir Kablosuz Alarm Sistemleri

İzmir Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz Alarm Sistemleri Konusunda Uzman Ekip ve Profesyonel Montaj ile Haftanın Yedi Günü Hizmetinizdeyiz. 0532 742 49 57 ve 0232 234 50 05 Nolu Telefonlardan İletişime Geçebilirsiniz. Kablosuz Alarm Sistemlerine Montaj Dahil Anahtar Teslim Tüm Hizmetleri Doruk Elektronik'ten Satın Alabiliirsiniz. Üstelik Hiç Bir Peşinat Ödemeden Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit İle Ödeme İmkanı Sunuyoruz. Kurulum Montaj ve Teknik Destek Hizmeti Verdiğimiz Markalar; DSC Alarm, Paradox Hırsız Alarmı, Caddy Alarm Panelleri, Desi Tüm Serileri, Crow Runner ve Diğer Serileri ile piyasada diğer bulunan tüm markalar için teknik destek hizmeti vermekteyiz.

İzmir Hırsız Alarmı

İzmir bölgesinde hırsız alarm sistemleri tüm modellerini istekleriniz doğrultusunda sizeözel projelendiriyoruz. Ayrıca Alarm Sisteminize yangın algılama ya da su baskını algılama sensörleri de entegre edebilirsiniz. Alarm Taki ve Alarm Haber Alma Merkezi de kendi bünyemizde olup haftanın yedi günü 24 saat anlık takip yapmaktadır. İş işleri bakalnlığının izni ile direkt olarak polis, itfaiye ve ambulans gönderebiliyoruz. 

Kablosuz Alarm Sistemleri


İzmir Kablosuz Alarm sistemleri, ilerleyen teknoloji ile kablolu olanlar kadar sorunsuz çalışmaktadır, bu sistemlere kablolu diğer alarm ekipmanları da eklenebilir. Kablosuz sistemler kablolu sistemler ile de yüzde yüz uyumlu çalışabilir. Alarm sistemleri günümüzde güvenlik sektöründe olmazsa olmazlardandır. Sisteme yangın duman ve su dedektörleri ile kapı kontakları eklenebilir.

İzmir Kablosuz Alarm sistemleri, alarm sistemi üreticileri gelişmiş teknoloji ile sorunsuz sistemler üretmeye başlamışlardır. Bundan üç dört sene öncesine kadar hayal gibi duran bu sistemler günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Firmamız bünyesinde yüzlerce kablosuz olarak kurulan alarm sistemlerinde hata oranı yok denecek kadar küçüktür. Doruk Elektronik olarak; İzmir kablosuz alarm sistemleri, İzmir kablosuz hırsız alarmı, İzmir kablosuz alarm, gece görüşlü kamera, İzmir hırsız alarm sistemleri, Haikon Atom Led, İzmir kablosuz pır dedektör, İzmir duman dedektör, su baskın sistemleri, yangın algılama sistemleri ve İzmir hırsız alarmı.

İzmir Kablosuz alarm sistemleri, kumanda, dedektör ve manyetik kontaklar kablosuzdur. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli konu alarm panellerinde ya da dedektörlerin üzerinde bateri yani pil durumunu gösteren bir ledin olmasıdır. Gösterge olmayan ya da sinyal vermeyen alarm sistemlerini kesinlikle tercih etmeyiniz., bunlar ucuz basit sistemlerdir. Pilleri sürekli olarak kontrol edemezsiniz. Bazı markalarda bu gösterge var iken bazı markalarda yoktur. Bu dedektörlerin üzerindeki piller ortalama ikişer sene gitmektedir. Birinin pili azaldığında komple sistemde bulunan tüm pilleri, panel aküsü ve siren aküsü ile birlikte  değiştirmenizi öneririm. Ortalama iki senede bir yapacağınız bu işlemle alarm sisteminizi daha verimli halde kullanabilirsiniz.

Kablolu alarm sistemlerinde ise tek fark, kumanda, dedektör ve manyetik kontaklara kablo çekilmesi ve bölge tanımlamalarıdır. Önümüzdeki üç beş sene içinde kablosuz sistemlerin fiyatları ucuzladıkça kablolu sistemler artık kullanılmayacak duruma gelecektir.  

Alarm sistemlerinde bir diğer konu ise Alarm Haber Alma Merkezleri ve aylık ödemeli sistemlerdir. Biz firma olarak asla bu iki yolu da önermiyoruz. Alarm izleme merkezlerinin yaptığı hiç bir şey yoktur, AHM'lerin ayrı bir teknolojisi de yoktur, panel AHM'yi arar, merkezdeki personelde verilen sistemdeki telefon numarasını arayıp, müşteriye şifre sorar. Daha sonra alarm aldıklarını ve onlardan kaynaklı mı diye sorarlar, neticesinde 155'i arayarak  polis çağırır vs. Yaptıkları tek şey aracılıktır, aracı bir kuruma neden boşuna para ödeyesiniz ki? Sistemin arama yapması Alarm Sistemlerinin üzerinde bulunan telefon kartlarının özelliğidir. Bu kartlara telefon hattı girilir, daha sonra aranacak numaralar programlanır. Haber alma merkezi yerine kendi numaranızı ve yakınlarınızın numarasını programlatın alarma, alarm anında sizleri arasın, siz de 155'i arayarak polis çağırabilirsiniz. Alarm izleme merkezlerine boşa para ödemeyin.

Aylık ödemeli sistemlerde de ürüne para vermezsiniz, daha doğrusu para vermediğinizi sanarsınız, firmalar alarm izleme merkezine sizi abone yaparlar, her ay fatura keserler, alarmı da sözde ücretsiz kurarlar, yalnız bu ödeme işlemi siz bu sistemi kullandığınız sürece devam eder, sürekli ödersiniz. Bu tür sözleşmelerle iş yapmayın, alarm sistemini kendiniz kurdurun, peşin verin parasını ya da bir çok firma kredi kartına taksitle alarm kurulumları yapmaktadır. Bu şekilde alacağınız bir alarm sistemi size çok daha ucuza gelecektir. Alarm izleme merkezine ödeyeceğiniz bir yıllık ücret ile siz bu sistemi komple satın alabilirsiniz.