Kurumsal - İzmir Kamera Sistemleri

Doruk Elektronik Kurumsal

Doruk Elektronik Olarak Tüm Elektronik Güvenlik Sistemleri (kamera sistemleri, güvenlik kamerası, hırsız alarmı, yangın alarmı, alarm sistemleri) ve Zayıf Akım Projelerinizi Temelden Bitime Kadar Tüm Alt Yapısı Dahil Anahtar Teslim Olarak Yapıyoruz. ok Kamera Güvenlik Sistemleri

 ok IP Kamera Sistemleri

ok Bilgisayar ve Notebook Teknik Servis Hizmeti

ok Evlere Bebek İzleme Sistemleri

ok Okul Servisleri, Minibüs ve Araç Kamera Sistemleri

ok Parmak izli Personel Takip Sistemleri

ok Yangın Alarm Sistemleri

ok Su Baskını Alarm Sistemleri

ok Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Doruk Elektronik olarak sektörde 2005’ten bu yana Kamera, Alarm ve Bilgisayar Sistemleri konularında  hizmet vermekteyiz. Geçmişten günümüze en iyi ürünü en uygun fiyata verme çabamız, bizi rakip firmaların hep bir adım önüne atmıştır.

Sektörde kendi alanında lider konumda olan LG,Samsung, Hikvision, Dahua ve Neutron tedarikçilerindeniz. 

Kullandığımız tüm ürün ve yazılımlar piyasada kendi alanında en kaliteli ve en güncel sürümlerdir.

 

Neden Doruk Elektronik?

Dürüstüz: Diğer firmalar gibi sizin okumak istemeyeceğiniz kadar uzun sözleşmeler imzalatıp, sizi her ay para ödemek zorunda bırakmayız. Sözleşmenizden vazgeçmek istediğinizde de sizden cayma bedeli adı altında asla para talep etmeyiz. Bizler bize yapılmasını istemediğimiz bir davranışı asla başkasına yapmayız. Montaj işlemi öncesinde kesinlikle ön ödeme, peşinat ya da kapora talep etmeyiz.
Sistemi kurarız, kontrol eder ödemeyi yaparsınız, sistem sizin olur, iş biter.

Doruk Elektronik Hızlı ve Kolay İletişim

 Doruk Elektronik’e haftanın yedi günü, sabahtan akşama kadar her dakika ulaşabilirsiniz. Haftanın yedi günü sınırsız teknik destek veriyoruz. 10 yıldır aynı telefon hatlarını kullanıyoruz.

 

Elektronik Güvenlik Sistemleri Konusunda Kaliteli Ürün Kullanmanın Önemi

Bizim anlayışımıza göre; elektronik ürünlerde para kesinlikle yalan söylemez. Ucuz ürün basit, düz entegreler kullandığı için ucuzdur. En büyük örneği DVR cihazlarda kullanılan işlemci ve kamera görüntü işlemcileridir.  Bu işlemciler endüstriyel değildir. Aylarca hiç kapanmadan 7/24 çalışmaları için üretilmemiştir, bu yüzden kullanıldıkları kameralarda her geçen gün eskiyip görüntü günden güne bozulacaktır.  Görüntü her geçen gün daha da kalitesizleşecektir, renkler birbirine karışacak, her geçen gün görüntü kirlenecektir. Bir süre sonra baktığınızda çizgi film gibi izliyor olacaksınız. Etrafı görecek fakat seçemeyeceksiniz.
Etrafınızda ucuz sistem kurduranlar mutlaka vardır, onlara sadece kamera sistemini ilk kurdurduğu gündeki görün kalitesi ile bugünün görüntü kalitesi arasındaki farkı sorun, aynı hikayeyi onlardan da duyacaksınız.

Kalitesiz, Markasız Ucuz Ürünlere İtibar Etmeyiz, Almayız, Satmayız... Bize montajını yaptırdığınız tüm sistemler iki yıl boyunca bire bir değişim garantilidir.

 

Deneyim ve Tecrübe Sahibiyiz

Doruk Elektronik Personelleri; güvenlik sistemi konusunda eğitim almış, meslek okulunu okumuş ve daha önce bu işi tecrübe etmiş kişilerden seçilmişlerdir.

 

Elektronik Güvenlik Sistemlerinde Her Bütçeye Uygun Çözümler

 

Doruk Elektronik olarak onlarca ithalatçı ile çalışmaktayız. Sektörde  öncü, kaliteli ve garantili ürün tedarikçileri ile 2005’ten bu yana çalışmaktayız. Sattığımız tüm ürünler TSE belgelidir. Sizlere güvenlik kamerası sistemini  en uygun fiyatlarla kuruyoruz, profesyonel yangın alarm sistemleri, hırsız  alarm sistemleri ve su baskını alarm sistemlerini rakipsiz fiyatlar ile kurulumunu yapıyoruz. Sistemleri alırken hiç peşinatsız kredi kartına taksit imkânı sunuyoruz. Montaj öncesinde hiç bir şekilde ön ödeme kabul etmiyoruz, sistemin montajını tamamlayıp, siz test edip onayladıktan sonra ödeme faturasını kesip ödeme işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm kredi kartlarına minumum 3 maksimum 9 taksit yapabiliyoruz, firma çeklerinizi ise 60 güne kadar kabul ediyoruz.

Güvenlik Sistemlerinde İhtiyaca Göre Çözümler

Güvenlik sistemlerinde ihtiyaca göre çözümler üretiyoruz. Sizlere ihtiyacınız doğrultusunda  uzmanlarımız tarafından yapılan keşfin neticesinde,  uygun olan sistemleri ve detaylarını belirtilir, sistemde kullanılacak ürünler buna göre belirlenir.

Kullanılan Kablo ve Bağlantı Ekipmanlarının Kalitesi

Kullanılan kablo ve diğer ekipmanların kalitesi en az kullanılacak ana ürün kadar önemlidir. Kamera ve alarm sistemlerinde yüzlerce model ve marka kablo kullanılmaktadır. Maliyeti düşürmek için kullanılan demir alaşımlı ucuz kabloları asla kullanmayız. Kablo konusunda Doruk Elektronik bakır ve alüminyum folyo kaplamalı kabloları kullanmaktadır. Bağlantı ekipmanlarından en önemlisi olan BNC konektörleri gümüş alaşımlı olanları tercih ediyoruz.

Kamera Sistemleri Kurulumunda Zaman Sizler Kadar Bizler İçin de Önemlidir

Zaman Sizler Kadar Bizler İçin de önemlidir. Genelde kamera sistemi ve alarm sistemi işi yapan firmalar veya şahıslar zaman kavramına çok dikkat etmez. Doruk Elektronik için zaman çok önemlidir, keşiften sonra hemen iş planı hazırlanır, sizlere bu plan anlatılır, yazılır daha sonra bir sözleşme olarak verilir, taraflar karşılıklı imzalar ve süreç sözleşmede yazan tarih bilgisine göre başlamış olur. Sözleşmede zamanında bitmeyen her iş için ceza maddesi yer almaktadır. Kaybedilen her gün için günlük bir bedel kesilir.  Kamera sistemleri İzmir bölgesi içinde bunu yapan tek firmayız.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetlerimiz haftanın yedi günü devam etmektedir. Kurulan tüm sistemlerin malzeme ve işçiliği iki yıl boyunca garantilidir. Kurulan sisteme zamanla oluşabilecek ihtiyaçlarınız için sizlere her zaman farklı çözümler sunarız.

Doruk Elektronik, kamera Sistemleri, IP kamera sistemleri, plaka okuma sistemleri, hd kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, mağaza kamera sistemleri, su baskını alarm sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, bekçi tur kontrol sistemleri, personel takip sistemleri konularında sistem kurulumu ve teknik servis hizmeti vermektedir.

 

REFERANSLARIMIZ